kolmapäev, 30. detsember 2020

Poes

 Käisin poes. Seal oli kaks inimest, müüja ja üks ostja. Kumbki ei kandnud maski. Mina ka mitte. Siis käisin teises poes. Seal oli kaks müüjat ja kaks ostjat. Kõik kandsid maske. Ja panin minagi maski ette. Siis läksin toidupoodi, seal oli palju inimesi. Enamus kandis maske.
Seekord kulus mul poes väga vähe aega. Otsisin, silmad maas, oma vajalikud ostud jooksuga kokku ja põgenesin sealt. Räpane tunne oli. Mõtteväljast. Istusin autosse ja sõitsin koju. Panin raadio mängima. Muusika mis kõlas oli üsna lähiminevikust, kaheksakümnendatest või seitsekümnendatest. Elurõõmus muusika. Mitte eufooriline energia, mitte tundeid lainetama panev ega rütmiliselt hüpnotiseeriv. Elurõõmus. Kontrast poeskäiguga oli rabav. Muusika. Vaatasin aknast välja ja korraga nägin jälle, kaugusse.8 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Head Vana lõppu ja Uue algust! Maskid langevad niikuinii, kuid peamine on meie endi suhtumine ja reaktsioon.

Udo ütles ...

Ja aitäh. Head Sullegi. Ja nojah, see mis hinge sees, see ikka kõige olulisem.

Emmeliina ütles ...

Head uut aastat!

Anonüümne ütles ...

Miks sa üldse suukaltsu kannad? Suukorv on orja märk. Järgmine samm on juba ''vaktsiin''Nagu sa tead,on see tegelikult pikatoimeline mürk koos kiibiga!

Udo ütles ...

Jaa, see mu jaoks paras dilemma küll. Ühest küljest maski ettepanek oleks justkui orjandusega nõustumine. Teisest küljest on inimene sotsiaalne olend ja igas poes on siiski inimesi, vähe küll, kes tõesti sisimas usuvadki et mask neid millegi eest kaitseb. Ons mul siis vaja nende inimeste hirmu suurendada, nad niigi hirmul.

Anonüümne ütles ...

Kui inimene tahab ori olla kes keelata saab õnneks vabaneb maakera neist varsti sest vaksiin hakkab neid tapma miks hoolida neist kes ise surma valivad

Udo ütles ...

Nad enda arust valivad elu. Nad on petetud, kurjuse poolt petetud. Kurjus tekib sinna kus puudub inimlikus, hoolimine aga on osa inimlikusest. Ära loobu hoolimast.
Miks aga inimesed võtavad endale orjastavaid ebajumalaid keda pimesi järgida. Ma mõtlen, on seegi omamoodi sõltuvus. Kuid sa ei saa sinna midagi parata. Parim mis sa sõltlasele saad teha on teda mitte aidata. See on kurb, kui hoolid on kurb.

Anonüümne ütles ...

Lollus. See on sõda ja sõjas pead valima poole mitte halama. Vaksiiniusulised on valmis kõikki oma mürgiga tappma ja neile kaasa tundes oled sa sellega nõus!