pühapäev, 19. aprill 2009

Looduse Aasta Foto, õunad ja pilved.

Oeh. Nii palju pilte. Viis sekundit ja uus meeleolu, uus elamus. Ja nii kuussada korda. Oeh. Pilte võiks veel niipalju ja nii kiiresti vaadata, kuid neisse sisse elamine oli küll titaanlik katsumus. Ilma sisseelamiseta ka aga kuidagi ei saanud. Sest pildid olid seda pingutust väärt. Ikka tõesti head pildid. Sedaet. Noh, käisime Looduse Aasta Foto-l Linnahallis. Hinges küll pärast natuke kriipis et minu piltidest ei pääsenud ükski mainimisväärseks. Ega asjaarmastaja ikka pääse proffidega samasse liivakasti.
A mis siis. Huvitav oli.

Koduteel käisime poes nosimist ostmas. Muuhulgas ka õunu. Kassas seisin mina rahakotiga maksmisvalmis ja naine toppis oste kottidesse. Kassapidaja keerutas õunakotti käes ja küsis siis, mis õunad maksid. Selle küsimusega pöördus ta naise poole. Mitte minu poole, kuigi seisin palju lähemal. Ju ta siis pidas iseenestmõistetavaks et kui mees ja naine koos poes käivad, siis naine teab õunte hinda, aga mees ei tea. Nojah. Tegelikult oli tal ju õigus.

Kodus olid taevas sellised pilved.12 kommentaari:

tegelinski ütles ...

Vahvad kodused pilved :)
Aga minus on kadeduseuss... tahtsin ka Linnahalli :(

kaamos rules! ütles ...

Esimese foto järgi julgeks öelda, et taevataat on sulil..

Haruldaselt lummavad pildid!

Voldemar-August ütles ...

Pilved olid silmaga vaadates veelgi vapustavamad. Fotod on nende suursugusust kõvasti vähendanud.
Huvitav, näe vahel pilt toob välja mingi asja ilu. Nagu näiteks minu eelmises postituses samblane eteniit. Tegelikult on see mu töökoja katus. Kõik käivad sest mööda ja pole ses midagi nii ilusat. Lihtsalt üks vana katus. Ainult foto toob ilu välja. Pilvedega jälle täpselt vastupidi.

Mõtlesin seda veel et ... kuipaljud üldse nägid, et taevas nii vahvad pilved. Kuipaljud veel tõstavad unistava pilgu pilvede poole.

Linnahallis tehti piltide vaatamise kõrvale ka muusikat. Sellist nagu kergelt langev lumi. Tunnetatatav oma peenemateski kristallisäbrudes. Võrdlesin seda mõttes Saku suurhalli plekise akustikaga. Prrrr...

osaline ütles ...

üks tuttav mööbliansambel saatis Kõrvemaa kõrgeimast tipust Sulle tervitusi. Paraku sai fotoaparaadi aku kohe esimest tooli pildistades tühjaks :(

Voldemar-August ütles ...

Ära nuta. Elektrijaamad veel töötavad.
Aitäh tervitustest.

toompeale ütles ...

...ja teisel pildil vaatab Saatus hindavalt inimputukate siblimist!

võrratud pildid!

Rene ütles ...

Ma vaatasin ka eile rocca prisma katuselt neid hulk aega, kahjuks ei olnud fotokat kaasas. Elu sees pole selliseid enne näinud, huvitav, kuidas neid nimetatakse ja millal sellised tekivad. Viitsid ehk ehk ilm.ee nädala piltidesse üles panna ja neilt infot ka küsida?
Jah, linnahalli üritus oli ka igati lahe, veidi pikaks ehk venis. Ja pildid tekitasid üleinimliku kadeduse :)

Anonüümne ütles ...

Stratocumulused nime poolest, tuleb uus front, ilma hakkab muutma. Kunagi töö oli selline, et oli vaja pilvi vaadata.

Voldemar-August ütles ...

Aitäh. Jälle targem. Ja mis ilus nimi. Ilm aga on muutunud tõesti. Läks ju kohe järsku soojaks.

Anonüümne ütles ...

Hi I'd like to thank you for such a terrific made site!
I was sure this would be a perfect way to make my first post!

Sincerely,
Sage Brand
if you're ever bored check out my site!
[url=http://www.partyopedia.com/articles/tinkerbell-party-supplies.html]tinkerbell Party Supplies[/url].

Anonüümne ütles ...

Hi There I'd like to thank you for such a great quality site!
I was sure this is a nice way to make my first post!
When trying to grow assets it is usually a wise conception to start a savings or investing course of action as soon in life as possible. But don't despair if you have not began saving your assets until later on in life. With the help of honest work, that is exploring the best investment vehicles for your money you can slowly but surely increase your growth so that it extends to a big amount by the time you hope to retire. Contemplate all of the accessible asset classes from stocks to real estate as investments for your money. A well diversified portfolio of investments in different asset classes may make your money age throughout the years.

-Kelly Siemers
[url=http://urwealthy.com]currency exchange rates[/url]

Anonüümne ütles ...

Hello. My wife and I bought our house about 6 months ago. It was a foreclosure and we were able to get a great deal on it. We also took advantage of the 8K tax credit so that definitely helped. We did an extensive remodeling job and now I want to refinance to cut the term to a 20 or 15 year loan. Does anyone know any good sites for mortgage information? Thanks!

Mike