kolmapäev, 5. november 2008

Palliga pikki pead.Kaamos rules viskas mind palliga, meemipalliga. Juhtusin just sel momendil pea laiali ringi vahtima ega märganud minu pea suunas kihutavat pallijurakat. Nüüd istun valusast vopsust uimasena põrandal ja püüan toimuvast mingitki adekvaatset pilti saada. Mida. Ah. Kus. Et ei teeks või. Mina või. Mina teeks ikka, alati.
Ah et mida ma ei teeks... aaaaaa....

1.KIRJUTA 4 TEGUSÕNA, MIDA SA MITTE IIALGI EI TEEKS.
Kuramus, elus tuleb ikka igasugu asju ette, jõuad sa kõikkide elujuhtumite jaoks välja mõelda mida teha ja mida mitte. Kui on keeruline olukord võid mõelda palju tahes, pärast teed ikka nii, nagu südametunnistus ütleb. Tegevuste suhtes mis võiksid teist inimest kahjustada on ju juba ette teada, et ei teeks. Kui aga keegi, kes oma inimlikkuse täielikult kaotanuna on ohuks minu või teiste elule. Sellises olukorras võib ka üks põhilisi keelde: ära tapa, muutuda tähendusetuks. Niiet ma ei keskenduks nendele teadmistele mida ma teha ei võiks, vaid sellele, et ma ikka ja alati oleks heas kontaktis oma südametunnistusega.
2. KUS SA MITTE IIALGI EI TAHAKS ELADA?
Varjupaigas. Ehki olevik tundub oma kodu suhtes üpriski kindel, jah, iial ei või teada. Ma olen vahest mõelnud et kui peaks juhtuma see mille peale ei tahaks hästi mõeldagi ja peaksin oma kodu kaotama, siis varjupaikka ega prügimäe kõrvale telki ma elama ei läheks. Läheks kaevaks metsa kuuse alla koopa, isegi kui see jääks ka minu viimaseks teoks.
3. MIDA SA MITTE IIALGI EI SÖÖKS?
Mm. Toorest muna olen söönud. Tõsi see oli rohkem kui nelikümmend aastat tagasi. Praeguse aja mune lihtsalt salmonella kartuses ei julgeks. Mm. Ma võin öelda, mis mul ei meeldi. Hapukapsasupp. Mm, rohkem ei meenugi. Igasugu soolikate lutsimine või silmamunade närimine on küll ainult puht teoreetiline arutelu. Kas maksabki. Prrrr. Võtan järgmise küsimuse.
4. KELLENA SA IIALGI EI TÖÖTAKS?
Poliitikuna. Üldse elualadel mis nõuavad kompromisse südametunnistusega või selle täielikku eiramist. Sellega ma toime ei tuleks. Ja ei tahakski. Aga noh et iga tööd võiks ju teha nii nagu süda ette ütleb. Kardan küll et on küllalt ameteid kus sellest seisukohast lähtuv karjäär väga lühikeseks jääks.
5. MILLIST RIIDEESET SA IIALGI EI KANNAKS?
Lateksit, nõu problem. No sitside ja satsidega kombineega läheks asi vähe raskeks küll, aga õilsa eesmärgi nimel, khõm, teeme ära.
Tegelikult on küll nii et kontakt tehismaterialidega tekitab mulle ebameeldiva värina selgroo piirkonnas, niiet minu garderoobis need puuduvad. Tõsi, on fliis, mis ka nagu tehismaterial, aga näe, sobib.
6. KELLEGA SA MITTE MINGIL JUHUL EI TAHAKS TUTTAVAKS SAADA?
Kehtib sama põhimõte mis punkti nr. 4 juures.
7.KUS SA MITTE IIALGI EI SEKSIKS?
Ära iial ütle iial. Avalikku seksi pole küll proovinud. Kuid mõtlen, see vajaks keskkonda ja sisemist seisundit mis meie praeguses ühiskonnas on pea võimatu. See vajaks olukorda, kus seks oleks loomulik, mitte midagi sellist mis praegu üldiseks arusaamaks on.
8. MILLIST SITUATSIOONI SA EI TAHAKS ENAM MITTE IILAGI ÜLE ELADA?
Olen ka mina üle elanud autoavarii kus mõne hetke olin täiesti kindel, et nüüd on viimased hingetõmbed. Seda tõesti ei tahaks.

Aga "ei iialgitega" olen kogenud ei saa kunagi päris kindel olla. Kunagi olin täiesti kindel et nõukogude võim ei kao iial, et Ozzi Ozborni mina oma ihusilmaga kunagi ei näe, et ma kunagi ei satu Egiptuse püramiidide juurde. Aga näe.

3 kommentaari:

kaamos rules! ütles ...

Ozzy kohta, imelik küll, mõtlesin kunagi täpselt sama!
Muide, kontserdil oli mul hea meel kui avastasin, et ta on kurakäeline (muidu oleksid need ämbritäied vett ju teises suunas lennanud ja ma oleka pihta saanud!)

Tegelikult kipubki paraku olema nii, et asjad mida me praegu arvame end mitte iial tagevat... homme on elu turjas kinni ja , mis teha, pole valikut!

Aitäh!

osaline ütles ...

hapukapsasupipõlgajad, ühinegem! :D :D :D
huvitav, et seda kas jumaldatakse või ei armastata üldse.

Voldemar-August ütles ...

Kaamos. Oo, Sina nägid teda siis ju lausa veeviske kauguselt. Oi, kadestan.

Hapukapsasupitähelepanek on tõega tähelepanuväärne. Põlgus ja jumaldus saab osaks vaid väljavalituile.