teisipäev, 24. juuni 2008

Viis vastust.

Igas küsimuses on kaks külge. Otsene küsimus ja see mis küsimuses peidus on . Püüan mõlemale vastata.
1. Mida ma kümme aastat tagasi tegin?
Ma olin just oma ettevõtmist alustanud ja palju aega kulus õppimisele ja muidugi ka õppimisega kaasnevatele ettenägematutele väljaminekutele. Aga noh, õppimine on ikka huvitav, paneb noorena tundma.Aga et mis minus on kümne aastaga muutunud. Ma ise arvan, et olen muutunud rohkem muutjast nägijaks.
2. Viis asja nimekirjast "vaja teha"
Osta kitarr, ehitada lõpuni plaanitud ehitused (kaks asja, mis teineteist välistama kipuvad), šamaanirännak ja jagu saada probleemidest (kaks asja mis teineteist toetavad). Üks veel mmmmmmmmmmmmmm.., ei tule midagi meelde.Aga tegelikult ei tohiks eesmärgid (mis see "viis asja" muud on) olemist segada. Parim võimalus arenemiseks on mumeelest keskendumine enam olemisele kui eesmärkidele.
3.Lemmiksnäkid?
Kartul ja soust muidugi.Püüdsin selles küsimuses ka varjatud mõtet leida. Ehh, ei leidnud ülesse.
4. Mida teeksid. kui oleksid miljonär?
Kindlasti reisiksin palju. Noh üldse pühenduksin rohkem tegevustele mis võimaldaksid rohkem näha. Praegu kipub enamus aega ikka töö rabamisele kuluma.Üks asi mis mulle selgeks on saanud, et minust miljonäri küll kunagi ei saa. Eesmärgid on hoopis teised.
5. Kohad kus olen elanud. Kodud seega, sest peatuspaiku on olnud palju, kodusid vaid mõned.
Sündisin Ida-Virumaal, Jõhvi nimelise linna kõrval külas. 15 a.-selt tulin Tallinna õppima, sest ajast olen Tallinnas elanud, viimased vist 15 a. elan Harjumaal, küll Tallinna lähedal, kuid sisuliselt siiski maal.

Palun mind väga vabandada, kuid selle edasisaatmise osa jätan küll täitmata. Osalt seepärast et minu arusaama kohaselt on sellised püramiidskeemid sisuliselt matemaatiline katastroof. Teiseks ei ole minu sotsiaalsuse tase selline, et ma seda täita suudaksingi.

3 kommentaari:

kaamos rules! ütles ...

Aitäh!

Voldemar-August ütles ...

Palun !


Issand kui viisakad me ikka oleme, eh. Head Jaani.

Laps Eestis ütles ...

Rõõm lugeda mul ka. Kes ma end taostest mängudest eemale hoian.